Stresi i shkruan Berishës: “O dritë dielli nuk ka njeri tjetër si ty. Ti do mbetesh në dekada si..”

Ish kryeministri Berisha i ka uruar mengjesin ndjekesve te tij nga plazhi me urimin:

Miremengjes miq! Nje fundjave te kendshme per ju! sb

Menjehere i eshte pergjigjur kengetari Stresi duke shprehur adhurimin e tij ndaj Berishes:

O Drrit Dielli Ti Je Dhe Do Mbetesh Icone , Ne Dekada Shqipetaret Sdo te ken Nje Njeri Si ty . ✌️✌️✌️

Leave a Comment