Tokja nuk flet për lidhjen me Rovena Dilon ndërsa Ilirit i kujtoi ngjarjen e 11 viteve më parë!

Dje në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Eltion Merja, balerini i njohur që përfundoi eksperiencën në “Big Brother Vip” spektaklin e kaluar.

I njohur si Tokja, ai foli dhe për historinë e dashurisë me Rovena Dilon për të cilën u shkruajt nëpër portale.

“Është diçka që i përket të shkuarës dhe nuk kam dëshirë ta komentoj”, u shpreh ai fillimisht.

Eltioni: Unë gjithnjë kam kujtime të bukura, nuk kam kujtime të shëmtuara në jetë…

Leave a Comment