Trondit Alfred Çako: “Ky lis gjigand shkonte deri në qiell. Një Zot e di se sa vite kemi mbi”

Konspiracionisti i njohur Alfred Cako ka publikuar ne rrjetet sociale nje foto ku sipas tij duket nje lis gjigand.

Ky lis gjigand dikur prekte qiellin – thote Çako

Sipas tij racat para njerezimit kane luftuar me bomba berthamore te cilat kane shkaterruar token dhe ndryshuan klimen.

Ja statusi i plotë i Çakos:

Ky ishte nje Lis Gjigant qe prekte Qiellin
Dhe racat para njerzimit luftuan me bomba te mdha nukleare qe shkatrrruan gjunglen e Tokes dhe ndryshuan Klimen pergjithmone.
Nje Zot e di sa vite kemi mbi Toke