Trondit Monika Lubonja. Lëpin akulloren me lezet dhe rë’nkon: “Mmm ahh si të ha tezja ty”

Ronaldo Sharka ka postuar sot ne rrjetet sociale nje video ku duket Monika Lubonja duke ngrene akullore.

Ne videon e aktores së njohur ai shkruan:

Monika Lubonjës i bëjnë magji të zezë

Në video Monika Lubonja shihet duke ngrene me endje akulloren dhe me pas ajo thote:

Mmmm ahh si të ha tezja ty

Për më tepër shikoni videon me poshte