Vajza e Sabianit i heq të gjitha: “Më fotografon babi”

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, shpesh herë bie në sy për postimet në rrjetet sociale ku surprizon ndjekësit e saj të shumtë me fotot terheqese

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto e shtrirë në krevat dhe duke pozuar pa gjë.

E menjëherë pas këtyre fotove, bukuroshja ka publikuar disa foto të tjera “të nxehta”, ndërsa thekson faktin se i’a ka shkrepur i ati, duke treguar edhe njëherë se Sabiani nuk i ka aspak problem pozat e të bijës.