Vaksinohet Ardit Gjebrea. Shpërthejnë komentuesit: “Shiringa është bosh” “Ke bërë ujë gënjeshtar” “Tallesh me ne

Kengetari dhe prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea ka publikuar ne rrjetet sociale nje foto ku shihet duke bere dozen e dyte te vaksines.

“I vaksinuar plotesisht. Doza e dyte e Pf’izerit” – shkruan Gjebrea. Shihni fotot dhe komentet më poshtë

Por fotot e publikuara nga artisti kane ngjallur reagim tek komentuesit e tij te cilet shprehen skeptike per shiringen dhe permbajtjen e saj.

Disa prej tyre shkruajne se ai genjen dhe se tallet me njerezit. Sipas tyre shiringa eshte bosh.

Disa te tjere shprehen se ai ka bere serum ose vitamina. Lexoni me poshte komentet e plota:

1 thought on “Vaksinohet Ardit Gjebrea. Shpërthejnë komentuesit: “Shiringa është bosh” “Ke bërë ujë gënjeshtar” “Tallesh me ne”

  1. E perse duhet te shikojme ne budallalliqet qe ben zotrote!
    Mendon se bere mire qe bere vaksinen dy doza pasi ke kaluar semundjen!
    Ja fute kot se nuk ishte e nevojshme!

    Reply

Leave a Comment