Valbona Mema lëndohet tek këmba. Banorët turren ta ndihmojnë

Banoret e Big Brother Vip Albania ishin duke ngrene darke ne momentin qe Valbona Mema shkeli padashur tek nje cope xhami qe ishte ne toke

Ajo u lendua dhe banoret shkuan ta ndihmojne

Shikoni videon