Veliaj shpërthen keq dhe shan Berishën: “Pis burrë. Njeri i ligë. Ka degraduar në pusetat e Tiranës.

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, i është përgjigjur Sali Berishës pas një foto që ky i fundit postoi në rrjetet sociale.

“Foto 1 e Tiranes se Saliut 2013, parkingu i ETC Foto 2 e Tiranes sot, i njejti vend Downtown One!

Por seniliteti dhe ligesia e tij – qe çdo fatkeqesi kerkon ta perdore banalisht – jane fatkeqesia e nje force qe ka degraduar bashke me te ne pusetat e Tiranes #PisBurre”, shkruan Veliaj.

Leave a Comment