Vlonjatin e kap gruaja mat me punonjësen e supermarketit. Shkonte çdo ditë nga 10 minuta!

Një grua e ka kapur burrin e saj duke e tradhtuar poshtë pallatit.

Kështu tha korrespondenti i “Aldo Morning Show” Albi, i cili raporton se burri nga Vlora kishte krijuar një lidhje të fshehtë me një punonjëse të marketit dhe gjithmonë dilte nga shtëpia kur ajo kishte orarin e pushimit.

Gruaja fillon të dyshojë kur e kupton se ai dilte në të njëjtën kohë kur ajo kishte orarin e pushimit.

Albí: Njė zotėrí ėshtė kapur nga gruaja duke e tradhtuar, por kėta kanė dhe njė gjė tė keqe se mírė qė duan tė tradhtojnė. Nuk gjejnė njė ambíent tė pėrshtatshėm, por poshtė shtėpísė. Imagjíno, poshtė shtėpísė íshte njė supermarket, ku zotėría…

Aldo: Nuk ka faj, aí ka dashur tė mos vonohet…

Albí: Poshtė pallatít íshte njė supermarket dhe zotėría kíshte kríjuar njė lídhje me njė zonjė qė punonte aty dhe gjíthmonė dílte nė njė moment kur zonja kíshte pushímín, nja 10 mínuta nė pushím. Hípnín nė makínė dhe aty dískutonín pėr ngrohjen globale. Edhe gruaja e kíshte parė çudítshėm se pėr ça tė dalė nė orėn 11 tė natės, e kíshte bėrė zakon gjíthmonė. Vonohej çerek ore. Gruaja e kíshte parė, e kíshte ndjekur dhe e gjetí duke e tradhtuar me atė tjetrėn.

Aldo: Aí tamam korrekt, ka dashur tė mos vonohet. Tė mbarojė punė shpejt…