Zbulohen fotot e rralla të Sharon Stone. Shikoni galerinë fotografike

Sharon Stone ishte e mrekullueshme qe ne moshe te re.

Ajo eshte fotografuar ne vitin 1983 kur ishte vetem 25 vjec dhe megjithese fotot jane bardhe e zi nuk i heqin asnje presje bukurise se saj

Shikoni fotot: