Zbulohen sherret e Shqiptarëve në WhatsApp: Gruaja burrit: “Nuk do ta le po qe se shan Lulzim Bashën”

Diten e sotme eshte publikuar lajmi se bisedat dhe numrat e whatsapp te 500 mije Shqiptareve kane dalur per shitje ne internet.

Me poshte po publikojme biseden private midis nje gruaje dhe burrit, 1 dite mbasi Lulzim Basha humbi zgjedhjet e pergjithshme

Burri: Po pse faji im eshte qe ai i paafti i humbi prape zgjedhjet moj grua? Ai e meriton qe ta shaj

Gruaja: Ti nuk ke turp. Luli eshte alamet djali kurse ti e shajte i the gomar. Gjithe ai djale i shkolluar ne Hollande kurse ti e krahason me gomarin. Mos me shkel me ne shtepi po nuk kerkove falje

Burri: Mire moj grua me fal. Nuk do ti them me gomar

Gruaja: Bravo zemer. Dil nga lokali tani dhe hajde ne shtepi

Burri: Do e quaj kerriç Lulin se tingellon me bukur duket si fjale Hollandeze

Gruaja: Keshtu vazhdo ti por nuk do ta le me. Sdo bejme me dashuri deri kur te fitoje Luli

Burri: Pse nuk thua ti e mbylla jeten i virgjer

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2022. Ndalohet kopjimi këtij materiali.

Leave a Comment