Zhaklin Lekatari tallet me gruan e Luanit, Kiara Titon: “Së shpejti në treg kruajtëse.”

Dje, Kiara Tito prezantoi projektin e saj të ri, një linjë të re rrobabanjo.

Kishte shumë komente pozitive, por gjithashtu edhe disa komente tallëse apo ironizuese.

Një nga këto komente vjen nga opinionistja e “Big Brother Vip Albania 2”, Zhaklina Lekatari.

Sot, ajo ka postuar një foto të një pakoje me kruajtës dhëmbësh, duke bërë ironi ndaj Kiarës dhe duke thënë se ajo do ta shesë këtë produkt.

“Kruajtëset e dhëmbëve, Zhaklin Lekatari. Soon në tregun shqiptar”-shkruan Zhaklina.